biz kimiz?

Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişen B vitamini açısından zengin durum buğdayı, ileri teknoloji ile birleşerek, sadece Türkiye’de değil kıtalar aşarak 30’u aşkın ülkenin sofralarında Türkmen Makarna adıyla, tadıyla ve ulaşılabilir fiyatıyla fark yaratmaktadır.

Biz, en iyi Anadolu Durum Buğdayını, dünya lideri Bühler İsviçre teknolojisi ile turbotermatik üretim hatlarında, modern ve bilimsel yöntemler kullanarak, son teknolojik donanımlara sahip tesislerimizde güvenle ve titizlikle işlemekteyiz.

Güvenilir kalite ve rekabetçi pazar politikalarımızla, yurtiçi ve yurtdışı ticaretinde makarnada “Türk Malı” bilinirliğine önemli katkılar sağlamaktayız.

Türkmen Makarna, Türkiye Makarna Sanayi’sinde söz sahibi, istikrarlı büyüme gösteren, geleceğe umutla bakan, Türkiye makarna sektörünün önemli kuruluşlarından biridir.

Tecrübeli buğday eksperleri tarafından seçilen hammadde, doğru işleme süreçleri ve modern üretim teknolojisi ile uzman ekip tarafından anlık kontrolleri yapılarak titizlikle işlenir. Nihai ürünün kalitesini etkileyecek her aşama denetlenir, üretim partilerinden alınan örnekler, yapılan analizler, ürün izlenebilirliği ve kalite güvenliğine dair tüm süreçlerin denetlenmesi ile kalitede istikrar taahhüt edilir.

Türkmen Makarna, tüketici beklentilerini ve pazar koşullarını sürekli izleyen, teknolojik yenilikleri takip eden, bunları uygulamada öncülük eden bir markadır.

TOP